Header-2

המלצות רופאים לiWALK2.0

רופאים לא רק ממליצים על ה- iWALK2.0, הם משתמשים בו ואז הם מספרים לנו על כך. ראו מה יש להם לומר:


ההמלצה של הרופא

ד"ר ג'ים סירס

"בהתחלה הייתי סקפטי"

אני חייב להודות, כאשר נודע לי לראשונה על הקביים iWALK הייתי סקפטי. זה נראה כמו רעיון טוב, אבל האם זה קשה ללימוד? האם זה בטוח? האם יכאב בברך או בשוקה? אמנם אני מנסה להיות "ראש פתוח", אבל המקצוע שלי מכתיב לנהוג בזהירות, במיוחד כשמדובר בטכנולוגיה חדשה.

כאשר ניסיתי את המכשיר בפעם הראשונה, בתחילה, הייתי מבוהל. נאמר לי שלא צריך  " לחשוב על  זה" ופשוט ללכת וכך עשיתי. עקומת הלמידה הייתה ממש עניין של שניות, מה שהיה הפתעה גדולה. מצאתי שאף אחד מהחששות הראשוניים שלי אינו בתוקף - המכשיר היה נוח, יציב וקל מאוד ללמוד. לא יכולתי להאמין כמה קל ואינטואיטיבי שזה היה.

לאחר כמה צעדים עם קב ה-  IWALK הרגשתי יציב לחלוטין. ממש לא להאמין ואני זוכר שחשבתי, " זה נהדר!"

לקח לי בערך חמישה צעדים לפני שהייתי בטוח לגמרי, הולכים על זה. בזמן שאני מודע שיש לי מכשיר קשור לרגל , זה הרגיש מוזר טבעי ואינטואיטיבי. בכמה דקות, הייתי בקיא באופן מלא.

קביים שנואים על ידי כולם, וזאת מסיבה טובה. הם נפגעו, הם לא נוחים והם שוללים מהמשתמש אורח חיים נורמאלים, כי הידיים והזרועות שלהם אינן זמינות למשימות שגרתיות של חיי היומיום.

קב ה- iWALK מבטל את הכאב ומחזיר את השימוש בידיים ובזרועות, כך שהמשתמשים יכולים לחזור לשגרת חייהם הרגילים באופן מיידי. הטבות הרווחה הפיזיות והנפשיות הן ברורות.

DoctorsCalendar-122-2-200x300

קב ה-  iWALK עובד. זה פשוט, זול ויעיל, שיפור מאסיבי מקביים קונבנציונליים. לכל אחד מהמטופלים שלי שסובלים מפציעה ברגל התחתונה, אני ממליץ על קב ה-  iWALK במקום קביים.

למטופלים שלי, קב ה-  iWALK נותן פתרון ניידות טבעי יותר, הוא מחקה את התנועה הטבעית שלהם יותר מאשר קביים ושומר על הידיים והזרועות חופשיות. כל מי שמנסה את קב ה-  iWALK יעדיף אותו.

לכל הרופאים, אם אתם ספקנים, הייתי אומר:  נסו זאת בעצמכם, כמו שאני עשיתי, אתם תהיו משוכנעים בדיוק כמוני.

דר. ג'ים סירס


למה לא זה לא נעשה בעבר?

ד"ר אלמו אגאטפ

"IWALK2.0 הוא יעיל מאוד, הוא צעד גדול קדימה באיך אתה יכול לעזור לחולים שלך."

DSCF1650-2-246x300

ד"ר אגאטפ  צפה במטופלת שלו הסובלת מרגל שבורה, היא עזבה את המרפאה לפני שבוע על קביים קונבנציונליים. עכשיו היא ניווטה במרפאתו בקלות על גבי ה-  iWALK2.0. ד"ר אגאטפ היה כמובן סקרן כמו רוב אנשי המקצוע, מעולם לא ראה את המכשיר הזה לפני.

בעשר השנים האחרונות, מרפאתו של ד"ר אגאטפ  בדרום קליפורניה. ד"ר אגאטפ  מוסמך באורתופדיה, רפואת ספורט, רפואת משפחה ורפואה כללית. הוא פוגש את  המטופלים שלו בפרקטיקה קלינית בסיל ביץ ', קליפורניה. מכהן בצוות במרכז אורנג, בית החולים לילדים מילר, מרכז רפואי אנהיים, מרכז רפואי לונג ביץ ', ומרכז רפואי UCLA, בין השאר, ד"ר אגאטפ  משמש כרופא  אורטופד של קבוצת כדורעף הנשים של ארה"ב.

ד"ר אגאטפ  זיהה את היתרונות של המכשיר, לא רק לספורטאי הצמרת שלו, כי אם לכל המטופלים שלו. להוט ללמוד יותר, ד"ר אגאטפ  נקט בגישה חדשנית לגילוי - הוא החליט להתהלך  עם iWALK2.0  במשך יום שלם. לאחר מכן הוא הפך לחסיד נלהב. דברנו לאחרונה עם  ד"ר אגאטפ  על חוויותיו עם ה- iWALK2.0.

iWALK: איך למדת לראשונה על iWALK2.0?

ד"ר אגאטפ : זה ממש פשוט,  נכנסה למרפאתי. מטופלת שלי, בה טפלתי באמצעות קביים קונבנציונליים ופתאום היאAgatep-3-300x292 חזרה למרפאה שלי עם ה- iWALK2.0. די התרשמתי במבט ראשון, במיוחד עם הניידות והיציבות שלה. היעילות של המכשיר הייתה ברורה לי מייד.

iWALK: אילו אתה לא ראית את זה בשימוש, תיאורטית מה הייתה התגובה שלך יכולה להיות אם מטופלים שלך ישאלו אותך על המכשיר? לדוגמא הביאו חוברת, או הראו לך באתר שלנו, או הביאו לכם את המכשיר אבל הם לא משתמשים בו?

ד"ר אגאטפ : לו הייתי לא ראיתי שהשתמש בו, היו לי כמה הסתייגות לגבי יציבות או ביומכניקה. כנראה היה לי גם חששות לגבי איזון וניידות. בתחילה, הייתי מודאג לגבי בטיחותו של החולה - האם זה יציב? האם הם נופלים עליו? אבל אחרי שראיתי את זה בשימוש, זה נראה די טבעי - באופן בלתי צפוי כל כך. החששות שלי נמחקו והרושם שלי היה, "למה אף אחד לא חשב על זה קודם?"

iWALK: מה קרה אחר כך?

ד"ר אגאטפ : התגובה הבאה שלי הייתה בתחילה סקרנות. רציתי להוכיח לעצמי שזה יעבוד עבור המטופלים שלי. חשבתי
שזה יהפוך לחלק גדול מהפרקטיקה שלי, כי זה יכול לעזור בשיקום וניידות  עבור המטופלים שלי  ובמקביל לאפשר להם לשמור על ניידות ואורח חיים נורמאלים. אז כדי להוכיח שזה עובד, השתמשתי בקב ה-  iWALK בעצמי - במשך יומיים.

בתחילה כיוונתי אותו בצורה לא נכונה, וזה היה מתיש, אך לאחר צפייה בסרטון ההדרכה סידרתיוכיוונתי נכון. היעילות עלתה במידה ניכרת. הייתה לזה תחושה מלאכותית, אבל זה לא היה בעיה ואני יכול לנוע בחופשיות. לא, זה בוודאי לא מחליף את האיבר שלך, אבל זה פרקטי ויעיל מאוד.

iWALK: השווה ציפיות ראשוניות שלך עם הניסיון שלך בפועל.

ד"ר אגאטפ  : בתחילה חשבתי  שזה יהיה לא נוח, במיוחד כאשר הברך מונחת עליו והרצועות קושרות את הירך, חשבתיAgatep-2-300x269 שייקח זמן רב להתרגל לזה. אך למרות זאת, חשבתי שזה יהיה מאוד יעיל למטופלים שלי. לאחר שניסיתי את זה בעצמי , מצאתי שכאשר מתקינים כהלכה, זה היה די נוח ואינטואיטיבי. זה היה מדהים, למעשה, כמה נוח היה השימוש בו. הספקות נעלמו . זה היה מפתיע כמה מהר אני יכול לחזור לפעילות רגילה בעת השימוש בו. אני הסתגלתי במהירות לפעילות יומיומית  בלי לחשוב על כך.

זאת תחושה מעצימה שאתה לא נכה. זה חשוב במיוחד לגמילה, וכולנו יודעים שהמצב החיובי פסיכולוגי והגישה של המטופל חשובה מאוד לגמילה.

iWALK: מה אם נאמר לך שלא תוכל להשתמש ב- iWALK2.0 בפועל יותר?

ד"ר אגאטפ:  אהיה די מאוכזב. מטופלים שהשתמשו בו קב iWALK עשה שיפור משמעותי כל כך בחייהם והביא לתקופות החלמה קצרות יותר וגמילה. ראיתי וחוויתי בעצמי עד כמה ה- iWALK2.0  יעיל . זה באמת מהפכני, ויש השפעה משמעותית בתאימות למטופלים שלי, וכמה מהר הם נרפאים.

iWALK: מה היית רוצה לומר לרופאים עמיתים שלך שקוראים את זה?

ד"ר אגאטפ:  : ברפואה אנחנו צריכים לשמור על ראש פתוח. ככה  נרחיב את הפרקטיקה. לפני  שראיתי את iWALK בשימוש, הייתי ספקן, כמו תמיד ברפואה יש היסטוריה של  טיפולים חדשניים, לא כולם יעילים. IWALK2.0 הוא יעיל מאוד, הוא צעד גדול קדימה כיצד אתה יכול לעזור לחולים שלך. הם יהיו אסירי תודה.

דר. אלמו אגאטפ


מה אורתופד צריך להמליץ לעצמו?

ד"ר קלארק ג'רניגן

Jernigan-in-Surgery

"אני רוצה שמנתחים אחרים ידעו על זה"

ד"ר ויליאם קלארק ג'רניגן הוא מנתח אורתופדי מוסמך מגרינוויל,. עם 29 שנות ניסיון.

"אני מנתח אורתופדי בן  58 שנים. לאחרונה מעדתי ושברתי קרסול מה שנדרש ניתוח. יש לי את ה- iWALK2.0  . לאחר שהראו לי את המכשיר שלך ומיד אחרי כמה דקות התאהבתי בו ! ה- iWALK2.0 מאפשר לי לפעול שוב ולתפקד כרגיל גם בחדר ניתוח !!!  תודה לממציא. אני אוהב הנדסה ומצוינות ומוצר זה בפרוש מצוינות. אני רוצה שמנתחים אחרים ידעו על זה. אם אתה רוצה המלצה,  אשמח לתת. "

תודה,

ד"ר ויליאם קלארק ג'רניגן


חיים ללא ה- iWALK2.0 היו אומללים

ד"ר גרטשן לורנץ

"כרופאה, אף פעם לא ראיתי מכשיר שעושה כל כך הרבה עבור המטופל"

Doc-picture-246x300-246x300

בעלי לאחרונה סבל מפציעה ברגל תחתונה ועמד בפני התאוששות ארוכה באמצעות קביים. חיים ללא iWALK2.0 היו אומללים; כולנו היינו במקום רע באמת. רציתי לבכות כל יום. אז מצאנו את ה-  iWALK2.0 והכל השתנה.

הרבה מצבים רפואיים יכולים להוביל לדיכאון, אני רואה את זה בפרקטיקה  שלי כל הזמן. בעלי "עלה"  עלה ה- iWALK2.0 והוא חזר לקדמותו, נהנה מעצמו, תורם ל משפחה וחזר לעבודה. הוא מסוגל לעשות פחות או יותר הכל חוץ ריצה.

ה-  iWALK2.0  עזר גם לי מאוד - הייתי צריכה לעשות הכל, להאכיל אותו ואת הילדים, מסייעת לו כמעט בכל פעולה  כי לא היה מסוגל פיזית לעשות  בעצמו. זה היה מאמלל. הסתכלתי עליו וחשבתי  12 שבועות של זה ....

"הוא לא הולך לשרוד את זה". ואז הציעו  לנו את ה- iWALK2.0. מהיום שהקב הגיע  בעלי  עושה דברים "נורמאלים" , עוזר לי לבשל ארוחת, מסייע, לשים את הילדים לישון ועוד... אותם  דברים שהוא נהג לעשות בעבר. עכשיו, הוא באמת שמח, אני שמחה וכך גם כולם במשפחה שלנו. הוא מאושר. לא ניתן להגיד שהוא נפגע.

זה נפלא לכל המשפחה.

בעלי די אתלטי  ולכן רציתי לנסות את זה בעצמי. זה עבד מצוין - תוך כמה דקות הלכתי מסביב לחדר, עליתי וירדתי מדרגות, שטיחים, אריחים ובטון. זה היה קל.

אני מתרגשת על שינוי מצב רוחי. בתחילה  הילדים קראו לבעלי  "הממורמר" (והם צדקו). . ממראה ה"נענש"  שהוא הולך להיות בכיסא גלגלים או קביים. עם ה-  iWALK2.0 הוא חזר לקדמותו, שמח ומרוצה. זה היה מדהים.

הוא חזר למגרש עם הילדים. ואנו יוצאים לטיול מחנאות בסוף השבוע הזה - אנחנו לא הולכים להישאר באוהל! לעשות את זה היה בלתי אפשרי עם קביים.

כרופאה, מעולם לא ראיתי מכשיר שעושה כל כך הרבה עבור המטופל.

ד"ר גרטשן לורנץ


IWALK2.0 הוא מכשיר נהדר שהחזיר לי את הפונקציונליות

ד"ר אנדרס מ 'פרז

"חזרתי  לעבודה 3 ימים לאחר הפציעה שלי ... מדהים!"

IMG_1504-2כמנתח כף רגל וקרסול ידעתי מה יקרה מיד איך שנפצעתי. ידעתי שיהיה קשה לחזור לקליניקה שלי לראות מטופלים כאשר אני מתהלך עם קביים, אך יותר גרוע, לחזור ולבצע ניתוחים, אם אין לי ידיים חופשיות. לקח לי רגע אחד להבין מה הייתי צריך לעשות כדי להיות פעיל ולא להתפשר בתהליך ההחלמה שלי. למחרת בוקר הפציעה שלי ראיתי את שתי האפשרויות שניצבות בפניי. אחד מהם היה קביים רגילים והאחר היה קטנוע הברך. חשבתי קטנוע הברך יכול לעזור, אבל הידיים שלי אינן חופשיות  לבצע את הפעילויות הרגילות שלי וניתוחים. אז נזכרתי  שראיתי את המכשיר הזה, ה-  iWALK, באחד הסמינרים שלי, אז החלטתי לעשות קצת מחקר באינטרנט על ה-  iWALK2.0 . הייתי כל כך להוט לנסות את ה-  iWALK2.0  ולקבל את זה לצרכי עבודתי ובעיקר כדי שאוכל להישאר עם ידיים חופשיות. האמת היא שהייתי ספקן ואולי קצת פחדן בהתחלה. האם המוצר יהיה  קל לשימוש? דחפתי את עצמי להיות מחויב. קיבלתי את המוצר והופתעתי. התרשמתי.  באופן המהיר והקל שהיה עלי ללמוד ולהסתגל. חזרתי  לעבודה יעילה רק 3 ימים לאחר הפציעה. זה מדהים!

IWALK2.0 הוא מכשיר נהדר שהחזיר לי את הפונקציונליות שלי אפילו בתרחיש שדורש שאהיה סטרילי, יציב, ובטוח נע בסביבת חדר הניתוח.

דר. אנדרס מ 'פרז